Subscribe to RSS Feed Twitter Facebook E-mail
Neapărat

FNT | 28 octombrie – 6 noiembrie 2011.

Joi, 27 octombrie
La porţile Festivalului – 10.00 – 21.00 Teatrul Masca, Commedia dell’ Arte la Masca
Vineri, 28 octombrie
18.00 Teatrul Naţional Bucureşti, Sala Mare – Deschiderea Festivalului Naţional de Teatru
Teatrul Naţional Bucureşti, Sala Mare – Trei surori de A.P.Cehov, regia Andrei Şerban, Teatrul Naţional Budapesta, Ungaria – 3h 15min cu pauză / Focus: Andrei Şerban – Cehoviziuni (spectacol invitat din străinătate)
18.30 Teatrul Bulandra, Sala Izvor – Lansare de carte: „Silvan. Portretistul” / “The Portrait Artist” (Editura ICR)
19.00 Teatrul Bulandra, Sala Izvor – Leonce şi Lena de Georg Büchner, regia Gábor Tompa, Teatrul Maghiar de Stat Cluj – 1h 40min fără pauză / Spectacole tematice
19.00 şi 22.00 Teatrul Odeon, Sala Mare – Mountainbikerii de Volker Schmidt, regia Radu Alexandru Nica, Teatrul German de Stat Timişoara – 1h 30min fără pauză / Spectacole tematice (spectacol pe gradene)
22.00 Teatrul Foarte Mic – Crazy stories in the city, un spectacol de Arcadie Rusu, Teatrul Mic Bucureşti – 1h fără pauză / Dans în teatru
Staţia de Metrou UNIRII 1 – Happening Teatrul Masca / La porţile Festivalului

PROGRAM COMPLET

Sâmbătă, 29 octombrie
10.30 Ceainăria Teatrului ACT – Divanele FNT – La sfat cu artiştii
11.00 Teatrul Naţional Bucureşti, Sala Amfiteatru – Caramitru – Mălăele: „Câte-n lună şi în stele”, dialog liber despre teatru şi viaţă
17.30 Teatrul Naţional Bucureşti, Sala Mare, Foaier – Lansare de carte: „Mayerhold. Scrieri despre teatru”, selecţie, traducere, prefaţă şi note de Sorina Bălănescu, Fundaţia Culturală „Camil Petrescu”
18.00 Teatrul Naţional Bucureşti, Sala Mare – Trei surori de A.P. Cehov, regia Andrei Şerban, Teatrul Naţional Budapesta, Ungaria – 3h 15min cu pauză / Focus: Andrei Şerban – Cehoviziuni (spectacol invitat din străinătate)
18.00 Teatrul Bulandra, Sala Izvor – Leonce şi Lena de Georg Büchner, regia Gábor Tompa, Teatrul Maghiar de Stat Cluj – 1h 40min fără pauză / Spectacole tematice
18.00 Teatrul Bulandra, Sala „Toma Caragiu” – Însemnările unui necunoscut, după F.M. Dostoievski, regia Alexandru Darie, Teatrul Bulandra Bucureşti – 3h 40min cu pauză / Spectacole tematice
19.00 Radio România Cultural – Trei surori de A.P. Cehov, dramatizarea şi regia artistică Dan Puican, Radio România Cultural – 1h 25min / FNT On Air
20.30 Teatrul Naţional Bucureşti, Sala Atelier – Pescăruşul de A.P.Cehov, regia Christian Benedetti, Théâtre-Studio, Paris, Franţa – 2h fără pauză / Spectacole tematice (spectacol invitat din străinătate)
20.30 Teatrul Mic – Poveşti călătoare – Capul Verde, selecţia textelor şi dramaturgia Natália Luíza, regia Miguel Seabra, interpretează Carla Galvao şi Fernando Mota, Teatro Meridional, Lisabona, Portugalia – 1h fără pauză / În prim-plan, actorul (spectacol invitat din străinătate)
22.00 Teatrul ACT – Absolut!, după Ion Creangă, regia Alexandru Dabija, interpretează Marcel Iureş, Teatrul ACT Bucureşti – 1h 30 min fără pauză / În prim-plan, actorul
22.00 Teatrul Arca, Club La Scena – Emigranţii de Slawomir Mrožek, regia şi interpretarea Lari Giorgescu şi Silvian Vâlcu, Teatrul Arca, Club La Scena Bucureşti – 1h 20min fără pauză / În prim-plan, actorul
Staţia de Metrou UNIRII 1 – Happening Teatrul Masca / La porţile Festivalului
Duminică, 30 octombrie
10.30 Ceainăria Teatrului ACT– Divanele FNT – La sfat cu artiştii
10.30 Teatrul Naţional Bucureşti, Sala 99 – „ImageWork Training and the Chekhov Technique”, atelier pentru tineri actori şi regizori susţinut de David Zinder – 4h / Ateliere
17.30 Teatrul de Comedie – Lansare de carte
18.00 Teatrul Naţional Bucureşti, Sala Atelier – Pescăruşul de A.P. Cehov, regia Christian Benedetti, Théâtre-Studio, Paris, Franţa – 2h fără pauză / Spectacole tematice (spectacol invitat din străinătate)
18.00 Teatrul de Comedie – Cântăreaţa cheală şi Lecţia de Eugène Ionesco, regia Victor Ioan Frunză, Teatrul de Comedie Bucureşti – 2h 40min cu pauză / Spectacole tematice
18.00 Teatrul ACT – Absolut!, după Ion Creangă, regia Alexandru Dabija, interpretează Marcel Iureş, Teatrul ACT Bucureşti – 1h 30 min fără pauză / În prim-plan, actorul
19.00 Radio România Cultural – Livada de vişini de A.P. Cehov, adaptarea şi regia artistică Dan Puican, Radio România Cultural – 1h 25min / FNT On Air
20.30 Teatrul Odeon, Sala Mare – Unchiul Vanea de A.P.Cehov, regia Andrei Şerban, Teatrul Maghiar de Stat Cluj – 3h 10min cu pauză / Focus: Andrei Şerban – Cehoviziuni, (spectacol pe gradene)
20.30 Teatrul Mic – Poveşti călătoare – Capul Verde, selecţia textelor şi dramaturgia Natália Luíza, regia Miguel Seabra, interpretează Carla Galvao şi Fernando Mota, Teatro Meridional, Lisabona, Portugalia – 1h fără pauză / În prim-plan, actorul (spectacol invitat din străinătate)
22.00 Teatrul Foarte Mic – Crazy stories in the city, un spectacol de Arcadie Rusu, Teatrul Mic Bucureşti – 1h fără pauză / Dans în teatru
22.00 Teatrul Arca, Club La Scena – Emigranţii de Slawomir Mrožek, regia şi interpretarea Lari Giorgescu şi Silvian Vâlcu, Teatrul Arca, Club La Scena Bucureşti – 1h 20min fără pauză / În prim-plan, actorul
Staţia de Metrou UNIRII 1 – Happening Teatrul Masca / La porţile Festivalului
Luni, 31 octombrie
10.30 Ceainăria Teatrului ACT– Divanele FNT – La sfat cu artiştii
10.30 Teatrul Naţional Bucureşti, Sala 99 – „ImageWork Training and the Chekhov Technique”, atelier pentru tineri actori şi regizori, susţinut de David Zinder – 4h / Ateliere
15.00 UNATC – Christopher Wynn, director pentru Dezvoltare şi Parteneriate al Festivalului Internaţional de Teatru de la Edinburgh în dialog cu Octavian Saiu / Conferinţe
15.00 Fundaţia Löwendal – Lansare de carte: Albumul „George Löwendal – un aristocrat în luminile rampei”. Cu participarea lui George Banu şi Horia Roman Patapievici
17.30 Teatrul Bulandra, Sala Izvor – Lansare de carte: „Avangarda rusă – Dramaturgie”, selecţie, traducere, prefaţă şi note de Leo Butnaru, Fundaţia Culturală „Camil Petrescu”
18.00 şi 22.00 Teatrul Naţional Bucureşti, Sala Atelier – Tv for Dummies – un spectacol pentru 100 de telecomenzi de Mona Bozdog şi Mihaela Michailov, regia Ioana Păun, Teatrul Naţional „Vasile Alecsandri” Iaşi – 1h 30 min fără pauză / Teatrul de mâine
18.00 Teatrul Odeon, Sala Mare – Unchiul Vanea de A.P. Cehov, regia Andrei Şerban, Teatrul Maghiar de Stat Cluj – 3h 10min cu pauză / Focus: Andrei Şerban – Cehoviziuni (spectacol pe gradene)
18.00 Teatrul Bulandra, Sala Izvor – Îngropaţi-mă pe după plintă, după Pavel Sanaev, dramatizarea şi regia Yuri Kordonsky, Teatrul Bulandra Bucureşti – 3h 30min cu pauză / Spectacole tematice
18.00 Teatrul Metropolis – Nevestele vesele din Windsor de William Shakespeare, regia
Alexandru Tocilescu, Teatrul Metropolis Bucureşti – 3h cu pauză / Dans în teatru
19.00 Radio România Cultural – Unchiul Vanea de A.P. Cehov, adaptarea şi regia artistică Dan Puican, Radio România Cultural – 1h 30min / FNT On Air
20.00 Centrul Cultural pentru UNESCO „Nicolae Bălcescu” – Furtuna de W. Shakespeare, regia Victor Ioan Frunză, Centrul Cultural pentru UNESCO „Nicolae Bălcescu” Bucureşti – 1h 30min fără pauză / Spectacole tematice
22.00 Teatrul ACT – 9 grade la Paris, un spectacol de Peter Kerek, Teatrul ACT Bucureşti – 1h fără pauză / Teatrul de mâine
Marţi, 1 noiembrie
10.30 Ceainăria Teatrului ACT– Divanele FNT – La sfat cu artiştii
15.00 UNATC – „Absurdul în teatru, de la Cehov la Eugène Ionesco” – puncte de vedere. Vorbitori: Yun-Cheol Kim, Manabu Noda, Monica Săvulescu-Voudouris. Moderator: Octavian
Saiu / Conferinţe
15.00 Fundaţia Löwendal – August Strindberg: O carte, o monografie, un happening. Lansarea volumului „Marele drum” de August Strindberg (UNITER) şi a monografiei „August Strindberg, precursorul solitar al teatrului contemporan” de Ileana Berlogea (volum postum), Editura Academiei Române
18.00 Teatrul Naţional Bucureşti, Sala Mare – Caligula de Albert Camus, regia László Bocsárdi, Teatrul Naţional „Marin Sorescu” Craiova – 3h cu pauză / Spectacole tematice (spectacol pe gradene)
18.00 Teatrul Naţional Bucureşti, Sala Atelier – Purificare de Petr Zelenka, regia Alexandru Mâzgăreanu, Teatrul Naţional Bucureşti – 2h fără pauză / Teatrul de mâine
18.00 Teatrul Metropolis – Nevestele vesele din Windsor de W. Shakespeare, regia Alexandru Tocilescu, Teatrul Metropolis Bucureşti – 3h cu pauză / Dans în teatru
19.00 Radio România Cultural – Platonov de A.P. Cehov, adaptarea şi regia artistică Dan Puican, Radio România Cultural – 1h / FNT On Air
20.30 Teatrul Bulandra, Sala Izvor – Felii de Lia Bugnar, regia Lia Bugnar, interpretează Ofelia Popii, Teatrul Naţional „Radu Stanca” Sibiu – 1h 30min fără pauză / În prim-plan, actorul
21.30 Teatrul Odeon, Sala Mare – Strigăte şi şoapte, după Ingmar Bergman, regia Andrei Şerban, Teatrul Maghiar de Stat Cluj – 2h fără pauză / Focus: Andrei Şerban – Cehoviziuni, (spectacol pe gradene)
22.00 Teatrul ACT – 9 grade la Paris, un spectacol de Peter Kerek, Teatrul ACT Bucureşti – 1h fără pauză / Teatrul de mâine
00.00 Radio România Cultural – Un duel în ziua nunţii, după A.P. Cehov, regia artistică Alexa Visarion (spectacol radiofonic în memoria actorului George Constantin), Radio România Cultural – 30 min / FNT On Air
Miercuri, 2 noiembrie
10.30 Ceainăria Teatrului ACT – Divanele FNT – La sfat cu artiştii
15.00 UNATC – „Absurdul în teatru, de la Cehov la Eugène Ionesco” – puncte de vedere. Vorbitori: Chris Ackerley, Ion Bogdan Lefter. Moderator: Octavian Saiu / Conferinţe
16.00 şi 21.00 Teatrul Odeon, Sala Mare – Strigăte şi şoapte, după Ingmar Bergman, regia Andrei Şerban, Teatrul Maghiar de Stat Cluj – 2h fără pauză / Focus: Andrei Şerban – Cehoviziuni (spectacol pe gradene)
18.00 Teatrul Naţional Bucureşti, Sala Mare – Caligula de Albert Camus, regia László Bocsárdi, Teatrul Naţional „Marin Sorescu” Craiova – 3h cu pauză / Spectacole tematice (spectacol pe gradene)
18.00 Teatrul Bulandra, Sala Izvor – Felii de Lia Bugnar, regia Lia Bugnar, interpretează Ofelia Popii, Teatrul Naţional „Radu Stanca” Sibiu – 1h 30min fără pauză / În prim-plan, actorul
18.00 Teatrul Bulandra, Sala „Toma Caragiu” – Însemnările unui necunoscut, după F.M. Dostoievski, regia Alexandru Darie, Teatrul Bulandra Bucureşti – 3h 40min cu pauză / Spectacole tematice
19.00 Radio România Cultural – Dramă la vânătoare de A.P. Cehov, regia artistică Titel Constantinescu, Radio România Cultural – 1h 30min / FNT On Air
20.00 Teatrul Naţional Bucureşti, Sala Atelier – Purificare de Petr Zelenka, regia Alexandru Mâzgăreanu, Teatrul Naţional Bucureşti – 2h fără pauză / Teatrul de mâine
22.00 Teatrul Nottara, Sala Studio – Metoda, după Metoda Grönholm de Jordi Galcerán, regia Theodor Cristian Popescu, Teatrul Nottara Bucureşti – 1h 35min fără pauză / Spectacole tematice
00.00 Radio România Cultural – Un duel în ziua nunţii, după A.P. Cehov, regia artistică Alexa Visarion (spectacol radiofonic în memoria actorului George Constantin), Radio România Cultural – 30 min / FNT On Air
Joi, 3 noiembrie
10.30 Ceainăria Teatrului ACT – Divanele FNT – La sfat cu artiştii
15.00 UNATC – Prelegere liberă de George Banu cu ocazia lansării volumului „Reformele teatrului în secolul reînnoirii” (Editura Nemira), cu participarea lui Gelu Colceag, rector UNATC. Prezintă Alexa Visarion şi Octavian Saiu. Moderator: Ludmila Patlanjoglu / Conferințe
18.00 Teatrul Naţional Bucureşti, Sala Mare – Macbeth (un studiu) de W. Shakespeare, regia Radu Penciulescu, Teatrul Naţional Bucureşti (Centrul de Cercetare şi Creaţie Teatrală „Ion Sava”) – 2h 50min cu pauză / Spectacole tematice (spectacol pe gradene)
18.00 Teatrul Odeon, Sala Mare – Mai întâi te naşti de Line Knutzon, regia Radu Afrim, Teatrul „Andrei Mureşanu” Sfântu Gheorghe – 2h 10min fără pauză / Spectacole tematice (spectacol pe gradene)
18.00 Teatrul Nottara, Sala Studio – Metoda, după Metoda Grönholm de Jordi Galcerán, regia Theodor Cristian Popescu, Teatrul Nottara Bucureşti – 1h 35min fără pauză / Spectacole tematice
19.00 Radio România Cultural – Pescăruşul de A.P. Cehov, dramatizarea şi regia artistică Dan Puican, Radio România Cultural – 1h 40min / FNT On Air
20.30 Teatrul Odeon, Sala Studio – Blifat de Gabriel Pintilei, regia Alexandru Mihail, Teatrul Odeon Bucureşti – 1h 10min fără pauză / Teatrul de mâine
20.30 Opera Naţională Bucureşti – D’ale carnavalului de I.L. Caragiale, regia Silviu Purcărete, Teatrul Naţional „Radu Stanca” Sibiu – 1h 45min fără pauză / Spectacole tematice
22.00 Teatrul Naţional Bucureşti, Sala Atelier – Othello şi preaiubita lui Desdemona, după W. Shakespeare, regia Mihai Măniuţiu, Teatrul de Mişcare Studio M Sfântu Gheorghe – 1h 20min fără pauză / Dans în teatru
00.00 Radio România Cultural – Un duel în ziua nunţii, după A.P. Cehov, regia artistică Alexa Visarion (spectacol radiofonic în memoria actorului George Constantin), Radio România Cultural – 30 min / FNT On Air
Vineri, 4 noiembrie
11.00 Teatrul Bulandra, Sala „Toma Caragiu” – „Ce înseamnă să joci un rol” – conferinţă susţinută de Andrei Şerban / Conferinţe
15.00 Fundaţia Löwendal – Lansare de carte: „Dan Nemţeanu şi viziunea sa scenografică” de Ion Cazaban; „Printre cărţi, printre culori”, vernisajul expoziţiei de schiţe Dan Nemţeanu*
16.30 Teatrul Naţional Bucureşti, Sala Amfiteatru – Lansare de carte: „Livada de vişini, teatrul nostru” de George Banu; spectacol de Felix Alexa, fotografii de Mihaela Marin. Cu participarea autorilor
18.00 Teatrul Naţional Bucureşti, Sala Mare – Macbeth (un studiu) de W. Shakespeare, regia Radu Penciulescu, Teatrul Naţional Bucureşti (Centrul de Cercetare şi Creaţie Teatrală „Ion Sava”) – 2h 50min cu pauză / Spectacole tematice (spectacol pe gradene)
18.00 Teatrul Bulandra, Sala Izvor – Neguţătorul din Veneţia de W. Shakespeare, regia László Bocsárdi, Teatrul „Tamási Áron” Sfântu Gheorghe – 3h 10min cu pauză / Spectacole tematice
18.00 Teatrul Odeon, Sala Studio – Blifat de Gabriel Pintilei, regia Alexandru Mihail, Teatrul Odeon Bucureşti – 1h 10min fără pauză / Teatrul de mâine
19.00 Radio România Cultural – Duhul pădurii de A.P. Cehov, regia artistică Dan Puican, Radio România Cultural – 1h 20min / FNT On Air
20.30 Teatrul Naţional Bucureşti, Sala Atelier – Othello şi preaiubita lui Desdemona, după W. Shakespeare, regia Mihai Măniuţiu, Teatrul de Mişcare Studio M Sfântu Gheorghe – 1h 20min fără pauză / Dans în teatru
20.30 Teatrul de Comedie – Cântăreaţa cheală şi Lecţia de Eugène Ionesco, regia Victor Ioan Frunză, Teatrul de Comedie Bucureşti – 2h 40min cu pauză / Spectacole tematice
21.00 Teatrul Odeon, Sala Mare – Mai întâi te naşti de Line Knutzon, regia Radu Afrim, Teatrul „Andrei Mureşanu” Sfântu Gheorghe – 2h 10min fără pauză / Spectacole tematice (spectacol pe gradene)
21.30 Teatrul Ţăndărică – Galaxia Švejk, după Jaroslav Hašek, regia Alexander Hausvater, Teatrul Ţăndărică Bucureşti – 1h 45min fără pauză / Spectacole tematice
00.00 Radio România Cultural – Un duel în ziua nunţii, după A.P. Cehov, regia artistică Alexa Visarion (spectacol radiofonic în memoria actorului George Constantin), Radio România Cultural – 30 min / FNT On Air
Staţia de Metrou UNIRII 1 – Happening Teatrul Masca / La porţile Festivalului
Sâmbătă, 5 noiembrie
10.30 Ceainăria Teatrului ACT – Divanele FNT – La sfat cu artiştii
17.30 Lansare de carte
17.30 Teatrul Ţăndărică – Galaxia Švejk, după Jaroslav Hašek, regia Alexander Hausvater, Teatrul Ţăndărică Bucureşti – 1h 45min fără pauză / Spectacole tematice
18.00 Teatrul Bulandra, Sala Izvor – Neguţătorul din Veneţia de W.Shakespeare, regia László Bocsárdi, Teatrul „Tamási Áron” Sfântu Gheorghe – 3h 10min cu pauză / Spectacole tematice
18.00 Teatrul Bulandra, Sala „Toma Caragiu” – Ivanov de A.P. Cehov, regia Andrei Şerban, Teatrul Bulandra Bucureşti – 3h 30min cu pauză / Focus: Andrei Şerban – Cehoviziuni
19.00 Radio România Cultural – Marfa vie de A.P. Cehov, regia artistică Vasile Manta, Radio România Cultural – 1h 30min / FNT On Air
19.30 Teatrul Naţional Bucureşti, Sala Atelier – Yerma de Federico Garcia Lorca, regia László Béres, Teatrul Tineretului Piatra Neamţ – 1h 45min fără pauză / Dans în teatru
19.30 Teatrul Nottara Bucureşti, Sala Studio – Mansardă la Paris de Matei Vişniec, regia şi interpretarea Alain Lecucq, Papierthéâtre, Franţa – 1h 20min / În prim-plan, actorul (spectacol invitat din străinătate)
20.00 Teatrul Naţional de Operetă „Ion Dacian” – Platonov de A.P. Cehov, regia Zsolt Harsányi, Teatrul Naţional Târgu-Mureş, compania „Tompa Miklós” – 3h 10min cu pauză / Spectacole tematice
21.30 Teatrul Naţional Bucureşti, Sala Mare – Despre iubire la om, adaptare de Niculae Urs după povestirea „Marfa vie” de A.P. Cehov, regia Alexandru Dabija, Teatrul Dramatic „Sică Alexandrescu” Braşov – 1h 50min fără pauză / Spectacole tematice (spectacol pe gradene)
00.00 Radio România Cultural – Un duel în ziua nunţii, după A.P. Cehov, regia artistică Alexa Visarion (spectacol radiofonic în memoria actorului George Constantin), Radio România Cultural – 30 min / FNT On Air
Staţia de Metrou UNIRII 1 – Happening Teatrul Masca / La porţile Festivalului
Duminică, 6 noiembrie
18.00 Teatrul Naţional Bucureşti, Sala Mare – Despre iubire la om, adaptare de Niculae Urs după povestirea „Marfa vie” de A.P. Cehov, regia Alexandru Dabija, Teatrul Dramatic „Sică Alexandrescu” Braşov – 1h 50min fără pauză / Spectacole tematice (spectacol pe gradene)
18.00 Teatrul Naţional Bucureşti, Sala Atelier – Yerma de Federico Garcia Lorca, regia László Béres, Teatrul Tineretului Piatra Neamţ – 1h 45min fără pauză / Dans în teatru
18.00 Teatrul Bulandra, Sala Izvor – Îngropaţi-mă pe după plintă, după Pavel Sanaev, dramatizarea şi regia Yuri Kordonsky, Teatrul Bulandra Bucureşti – 3h 30min cu pauză /
Spectacole tematice
18.00 Centrul Cultural pentru UNESCO „Nicolae Bălcescu” – Furtuna de W. Shakespeare, regia Victor Ioan Frunză, Centrul Cultural pentru UNESCO „Nicolae Bălcescu” Bucureşti – 1h 30min fără pauză / Spectacole tematice
20.00 Teatrul Bulandra, Sala „Toma Caragiu” – Ivanov de A.P.Cehov, regia Andrei
Şerban, Teatrul Bulandra Bucureşti – 3h 30min cu pauză / Focus: Andrei Şerban –
Cehoviziuni
20.00 Teatrul Naţional de Operetă „Ion Dacian” – Platonov de A.P. Cehov, regia Zsolt
Harsányi, Teatrul Naţional Târgu-Mureş, compania „Tompa Miklós” – 3h 10min cu pauză /
Spectacole tematice
23.30 Teatrul Bulandra, Sala „Toma Caragiu” – Închiderea festivalului
00.00 Radio România Cultural – Un duel în ziua nunţii, după A.P. Cehov, regia artistică
Alexa Visarion (spectacol radiofonic în memoria actorului George Constantin), Radio
România Cultural – 30 min / FNT On Air
Staţia de Metrou UNIRII 1 – Happening Teatrul Masca / La porţile Festivalului
În perioada 28 octombrie – 6 noiembrie, la adresa www.eteatru.ro pot fi ascultate
adaptări radiofonice după opera lui A.P. Cehov: Pescăruşul, Trei surori, Livada de vişini,
Unchiul Vanea, Platonov, Dramă la vanătoare, Duhul pădurii, Măscăriciul, Masca, Ursul,
Judecata, Jubileul, Un duel în ziua nunţii, Marfa vie, precum şi emisiunile „making-of”
despre spectacolele realizate de regizorul Andrei Şerban în teatrele din România (realizator:
Crenguţa Manea).
* Expoziţia poate fi vizitată în perioada 28 octombrie – 6 noiembrie
GD Star Rating
loading...
FNT | 28 octombrie – 6 noiembrie 2011., 5.0 out of 5 based on 1 rating

0 Comentarii